TOVAR V AKCII

naša cena 99,00 EUR
Skladom
naša cena 13,90 EUR
Skladom

NAJPREDÁVANEJŠÍ

naša cena 12,25 EUR
Skladom
naša cena 46,20 EUR
Skladom
naša cena 7,79 EUR
Skladom

» Prečo nakupovať u nás

Vážení zákazníci,

 

prinášame vám nový NÁKUPNÝ ZÁŹITOK s nami v podobe nášho nového e-shopu www.fridahome.sk kde si môžete z pohodlia vášho domova pozrieť náš ponúkaný sortiment a nechať svojej fantázii voľný priebeh. A my sa pokúsime splniť aj vaše najtajnejšie túžby.

Milí priatelia, nemusíte sa báť, aj naďalej sa budeme s vami radi stretávať v našej kamennej predajni FRiDA Home priamo v centre Bratislavy, kde vám vždy poradíme s úsmevom na tvári a privítame vás príjemným, srdečným slovom.

 

 

Široký výber tovaru, priaznivé ceny a individuálny prístup

Dostupnosť a široký výber tovaru sa snúbi s priaznivými cenami ako aj snaha zastrešiť pre vás vaše individuálne priania patria bezpochyby k našim najväčším prednostiam. Vždy sme si zakladali na individuálnom prístupe ku každému nášmu  zákazníkovi, o čom svedčí návštevnosť a hlavne vysoká spokojnosť zákazníkov našej kamennej predajni FRiDA Home, ktorí sa k nám radi vracajú.

Nakoľko FRiDA Home je hlavne rodinná firmy, každý tovar zakúpený v našom obchode www.fridahome.sk prešiel našimi rukami, starostlivo sa o neho staráme až po jeho doručenie k vám. Každý nedostatok riešime s vami individuálne so snahou o maximálnu ústretovosť, nakoľko naším heslom „od nás pre vás s úsmevom na tvári“ sa vždy riadime a pevne si stojíme za dobrým menom nášho obchodu FRiDA Home.

 

 

Záruka výmeny tovaru

Ak ste doma zistili, že váš u nás zakúpený tovar sa vám farebne alebo rozmerovo nehodí, nezúfajte! FRiDA Home  vám garantujeme možnosť výmeny tohto tovaru (za predpokladu že tovar nie je poškodený a bude v pôvodnom stave) do 7 kalendárnych dní od nákupu za iný tovar, prípadný cenový rozdiel bude doplatení, resp. zohľadnený.

 

 

Poštovné/doprava zdarma: v rámci Slovenska pri objednávke nad 150 €

 

 

Výhody pre registrovaným zákazníkov

Aby sme vám dali najavo, že nám na vás maximálne záleží, rozhodli sme sa všetkým zaregistrovaným zákazníkom  poskytnúť zľavu na váš prvý nákup vo výške  10% na celý nákup.

Okrem toho pre svojich zákazníkov pripravujeme počas roka pre vás množstvo zaujímavých akcií a súťaží, preto sa oplatí nás sledovať nie len na našom e-shope www.fridahome.sk ale aj na našom facebookovom profile odkaz na facebook stránku, aby ste s nami mohli oslavovať všetky naše výročia a byť ako prvý informovaní o našich akciách, súťažiach a boli odmeňovaní za vašu priazeň.

 

YmUxZ